• +38 (099) 00-07-235
  • +38 (096) 00-07-235
Навчально-консультаційний центр в Інсайт
Навчально-консультаційний центр в Інсайт
Навчально-консультаційний центр в Інсайт
Навчально-консультаційний центр в Інсайт

Для нашого Навчально-консультаційного Центру нагорода "Вибір споживача  2018 - це результат наполегливої ​​роботи нашого згуртованогошкола Інсайт Дніпро отримала національний сертифікат Вибір споживача 2018 педагогічного колективу та керівного складу! Ми безумовно раді отримати цю нагороду і хочемо щиро подякувати всім, хто допомагав нам стати найкращими!!!
Це заслужена оцінка нашої праці! Адже Навчально – консультативний Центр "Інсайт" - це сучасна, повноцінна школа, де викладають не лише класичні ази у сфері косметології, а й нові підходи з практичними навичками, з останніми інноваційними технологіями в роботі сучасних косметологів.
Школа косметології УКЦ "Інсайт" була заснована в 1996 році як проект з підготовки фахівців для сфери послуг. Протягом 20 років школа зарекомендувала себе як найкраща школа косметології у місті Дніпрі. Ми випустили понад 2000 впевнених у собі фахівців та майстрів у сфері краси! Нехай ця висота "Вибір споживача 2018" стане для нас трампліном для нових досягнень та перемог!!!

нагорода Вибір споживача 2018 школа Інсайт дніпро

Школа косметології для юних леді

Навчальний центр косметології Інсайт запрошує дівчат 13-17 років до школи молодих леді «Сам собі косметолог». Початок навчання 5 грудня! Бронюйте місце вже сьогодні! Мета курсу - прищепити правильні …


Початок занять групи Косметик

Отримай затребувану професію та будь серед найкращих в індустрії краси! Встигни приєднатися до команди професіоналів! …Відгуки УКЦ Інсайт


Найкраще підприємство України – навчально-Консультаційний Центр "Інсайт"

Наш навчальний центр був визнаний "Найкращим підприємством України" у сфері професійно-технічної освіти!
А наш керівник, провідний спеціаліст та практикуючий косметолог Тетяна Вікторівна Цілосані …


Наші переваги

Як нас знайти

 
Замовити
дзвінок