• +38 (099) 00-07-235
  • +38 (096) 00-07-235
Навчально-консультаційний центр в Інсайт
Навчально-консультаційний центр в Інсайт
Навчально-консультаційний центр в Інсайт
Навчально-консультаційний центр в Інсайт

Відгуки студентів та випускників УКЦ ІНСАЙТ

Залишайте свої відгуки! Ми будемо вдячні за зворотній зв'язок!

Відгуки учнів курсів косметологів Дніпро Україна, відгук про УКЦ Інсайт у Дніпрі

anyutik_vladimirovna
Ви завжди будете в моєму серці, дякую вам за все @tatianatsilosani (Тетяна Цилосані) та всім викладачам, нехай ваша школа завжди процвітає.

anyutik_vladimirovna Відгук від anyutik_vladimirovna
anyutik_vladimirovna Відгук від anyutik_vladimirovna
 

antonina_ponka
«Та хто вона така?!!!» - підслухала я про себе і навіть трохи розплакалась … від гордості. Вже усвідомила: той, хто говорить за спиною – ndash; залишився позаду, у відстаючих, а мій шлях підкорювати нові горизонти. Досягаючи нових вершин, завжди згадую своїх учителів! На фото в моїх руках один із найважливіших моїх дипломів «Діагностика та корекція передчасного старіння».

Тетяна Вікторівна Цілосані @tatianatsilosani дала мені інструменти, які я щодня застосовую у своїй практиці. Завдяки цим умінням я бачу захоплені погляди клієнтів після сеансу масажу.

Тетяно Вікторівно, не перестаю дякувати Вам, що щедро ділитеся знаннями, а долю за те, що привела мене одного разу в «Інстайт» (@insiteschool7)

antonina_ponka Відгук від antonina_ponka
antonina_ponka Відгук від antonina_ponka
antonina_ponka Відгук від antonina_ponka

antonina_ponka
Майстер на всі руки: чищення, пілінги, процедури догляду, лазерна епіляція, а тепер ще й масаж обличчя.
Це все про мою Олену. Вона закінчила найкращу в Україні школу косметології @insiteschool7 (навчалася 10 місяців по п'ятиденці, отримала диплом держ.зразка), потім працювала в косметологічному оздоровчому центрі (звідки я її переманила до себе), проходить курси, майстер-класи, тренінги, щоб удосконалювати свої знання. та вміння, не стояти на місці, адже косметологія  постійно розвивається. Тепер вона ще й медичну освіту здобуває.

Старанність, відповідальність, вдумливість, акуратність до роботи та клієнтів – це все про нашу Оленку.

Але однією з найважливіших якостей прийому спеціаліста на роботу для мене є і було: бажання та вміння виявляти справжню турботу про наших клієнтів. Зробити твоє перебування у нас комфортним, приємним, незабутнім! У нас, як у гостях у мами: укутаємо тебе в кокон тепла, затишку і клопотатимемо, виконуючи твій запит, паралельно розслаблюючи та заспокоюючи тебе.

Школа косметології для юних леді

Навчальний центр косметології Інсайт запрошує дівчат 13-17 років до школи молодих леді «Сам собі косметолог». Початок навчання 5 грудня! Бронюйте місце вже сьогодні! Мета курсу - прищепити правильні …


Початок занять групи Косметик

Отримай затребувану професію та будь серед найкращих в індустрії краси! Встигни приєднатися до команди професіоналів! …Відгуки УКЦ Інсайт


Найкраще підприємство України – навчально-Консультаційний Центр "Інсайт"

Наш навчальний центр був визнаний "Найкращим підприємством України" у сфері професійно-технічної освіти!
А наш керівник, провідний спеціаліст та практикуючий косметолог Тетяна Вікторівна Цілосані …


Наші переваги

Як нас знайти

 
Замовити
дзвінок